MÖBLER / Bord / Piedestal 12411309

nr 1241 1309

Piedestal

med stenskiva. Höjd: 65

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:42:06